Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı   1980 yıllarda; şirketimizin kurucusu babamız Hacı Ali Yurttaş’ın, işçi olarak uzun yıllar emek harcadığı Almanya ve Hollanda da yolculuğu şirketimizin temellerini oluşturmuştur. Kendi topraklarında yeniden başlayan ve yine yoğun çalışma koşullarının ardından ‘’Yurttaşlar Grup’’ dört ana sektörde uzmanlaşmasını tamamlamıştır.

   30 yıllık çaba ve çalışma sürecinde birlikte çalıştığımız insanları bir parçamız olarak gördük; birlikte hareket etmek, birlikte ilerlemek ve birlikte büyüme, bugün geldiğimiz noktada bulunduğu her sektörde ortaya koyduğumuz en önemli ilkemiz olmuştur.

   Şimdi hedefimiz; yaptığı işte, ilkeli, doğru, dürüst olmayı sürdürürken dünyayı iyi anlayan, dinamik, kaliteyi her zaman yükselten, toplumsal çalışmaları ve çevreye katkıyı da şirketin bir parçası olarak görerek büyümeye devam etmektir.

   Bizim için “büyüme” her zaman en iyisini yapmak anlamına gelmektedir.  Topluma karşı olan sosyal sorumluluğumuzu yerine getirirken de "Ülkemiz ve insanımız için daha çok çalışmalıyız" inancı en önemli yol göstericimizdir.

 

Saygılarımla

 

Yönetim Kurulu Başkanı

 Turgut Yurttaş