Anasayfa

Yurttaşlar Motorlu Araçlar Ankara, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale John Deere bayiliğinin yansıra Çeşitli tarım alet ve ekipmanları bayilikleri de vardır. 1997 yılından beri çiftçilerimize en iyi hizmeti vermek için kendimizi geliştirmekteyiz ve geliştirmeye de devam etmekteyiz.
03.05.2014
Yurttaşlar Un Gıda LTD. ŞTİ. Kırşehir ili Mucur ilçesinde faaliyet göstermektedir. Un ve yan ürünler üreten fabrikamızın bünyesinde CP yem A.Ş. bayiliği bulunmaktadır.
03.05.2014
UTOPİA CAVE HOTEL Burası tarih kokan, zamanın unutulduğu bir mekan. 250 yıllık bir rum konağı olup duvarların da tarihten izler saklayan, tıpkı peri masallarındaki gibi sihirli bir değneğin dokunulmasıyla mucizevi bir yer haline gelen bir düşler ülkesi.
19.05.2014
Yurttaşlar Grup olarak en son teknoloji aletlerini kullanarak modern tarıma uygun olarak ürettiğimiz ürünler ile bölgenin ve ülkenin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktayız. Bölgedeki çiftçilerimizi modern tarıma geçirmek için hem örnek teşkil etmekteyiz hem de elimizden geleni desteği vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz.
01.06.2014